Bendros nuostatos

 1. BENDRŲJŲ SĄLYGŲ TAIKYMO SRITIS, KONTAKTINĖ INFORMACIJA

1.1. BENDRŲJŲ SĄLYGŲ TAIKYMO SRITIS

VERSLO SANDORIAMS TARP UAB "PRESTIŽO NAMAI",BAŽNYČIOS G. 9, 88436 GADŪNAVAS, TELŠIŲ R, LIETUVA  (TOLIAU “PARDAVĖJAS”) IR KLIENTO* TAIKYTINOS TIK TOLIAU PATEIKTOS BENDROSIOS SĄLYGOS (TOLIAU – BS) IR TA JŲ VERSIJA, KURI GALIOJA VERSLO UŽSAKYMO, ATLIKTO LIETUVOS INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE WWW.PRESTIZONAMAI.LT METU.

KITOKIOS AR ALTERNATYVIOS KLIENTO PATEIKTOS SĄLYGOS NEPRIIMAMOS, IŠSKYRUS JEI PARDAVĖJAS AIŠKIAI RAŠTIŠKAI SU JOMIS SUTINKA.

PRAŠOME ATKREIPTI DĖMESĮ, KAD SIEKDAMI LENGVESNIO SKAITOMUMO, TEKSTE NEMINIME VISŲ LYČIŲ. BE ABEJO, ŠIOS BS TAIP PAT GALIOJA IR MŪSŲ KLIENTĖMS MOTERIMS.

1.2. KONTAKTINĖ INFORMACIJA:

SU MUMIS GALITE SUSISIEKTI ŠIAIS BŪDAIS:

 • "PRESTIŽO NAMAI",BAŽNYČIOS G. 9, 88436 GADŪNAVAS, TELŠIŲ R, LIETUVA
 • PAŠTU: PRESTIZONAMAI@INBOX.LT
 • TELEFONU: +37067552559
 • UŽPILDĘ UŽKLAUSOS FORMĄ MŪSŲ INTERNETO SVETAINĖJE.
 1. BENDROSIOS INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS NAUDOJIMO SĄLYGOS 

2.1. INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ PRIEINAMA TIK ŽMONĖMS, SUKAKUSIEMS 18 METŲ.

2.2. NETURINTYS 18 METŲ AMŽIAUS ŽMONĖS TURI GAUTI LEIDIMĄ NAUDOTIS INTERNETINE PARDUOTUVE IŠ SAVO TEISĖTO GLOBĖJO.

2.3. KLIENTAS LAIKOMAS VARTOTOJU, JEI PREKIŲ IR PASLAUGŲ UŽSAKYMO PAGRINDINIU TIKSLU NEGALIMA LAIKYTI JO KOMERCINĖS AR INDIVIDUALIOS PROFESINĖS VEIKLOS. PREKIAUTOJAS YRA BET KOKIA BENDRIJA AR JURIDINIS ASMUO, SUTARTIES SUDARYMO METU VYKDANTIS KOMERCINĘ AR INDIVIDUALIĄ VEIKLĄ.

2.4. REGISTRUODAMIESI PAS MUS PERDUODATE SAVO ASMENS DUOMENIS. MUMS REIKALINGAS JŪSŲ SUTIKIMAS TVARKYTI JŪSŲ DUOMENIS – DEJA, KITU ATVEJU NEGALĖSITE NAUDOTIS INTERNETINE PARDUOTUVE. JŪSŲ DUOMENŲ TVARKYMO TIPAS IR BŪDAS PAAIŠKINTI ČIA: PRIVATUMO TAISYKLĖS.

2.5. SIEKDAMI UŽTIKRINTI, KAD TEISINGAI UŽFIKSAVOME JŪSŲ DUOMENIS, JUMS PRISIREGISTRAVUS INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE ATSIŲSIME JUMS ELEKTRONINĮ LAIŠKĄ, KURIUO PAPRAŠYSIME PATIKRINTI IR PATVIRTINTI SAVO INFORMACIJĄ.

2.6. PREKĖS PARDUODAMOS TIK KIEKIAIS, TINKAMAIS ASMENINIAM NAUDOJIMUI.

2.7. PARDAVĖJO INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ TOLYGI TIK PREKIŲ KATALOGUI. PATEIKDAMAS PREKES INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE, PARDAVĖJAS TIK KVIEČIA KLIENTĄ PATEIKTI ŠIŲ PREKIŲ PIRKIMO PASIŪLYMĄ IR SUDARYTI PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTĮ (TOLIAU – „UŽSAKYMAI“).

2.8. SUTARTYS SUDAROMOS TIK LIETUVIŲ, ANGLŲ KALBOMIS.

 1. JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

3.1. JŪSŲ LEIDIMAS TVARKYTI JŪSŲ ASMENINIUS DUOMENIS YRA SAVANORIŠKAS. VIS DĖLTO, TURIME PABRĖŽTI, KAD JUMS NELEIDUS TVARKYTI ŠIŲ DUOMENŲ, NEBUS ĮMANOMA PRISIREGISTRUOTI IR NAUDOTIS INTERNETINE PARDUOTUVE. VISĄ INFORMACIJĄ APIE DUOMENŲ APSAUGĄ RASITE MŪSŲ PRIVATUMO TAISYKLĖSE.

3.2. KAI KURIAIS ATVEJAIS MŪSŲ INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE JŪSŲ BUS PRAŠOMA DUOTI SUTIKIMĄ, KAD GALĖTUME SIŲSTI JUMS REKLAMAS, T. Y. PRANEŠIMUS APIE YPATINGUS PASIŪLYMUS, IŠPARDAVIMUS IR T. T. ŠIS SUTIKIMAS TAIP PAT SAVANORIŠKAS, JI GALĖSITE BET KURIUO METU ATŠAUKTI. DAUGIAU INFORMACIJOS RASITE MŪSŲ PRIVATUMO TAISYKLĖSE.

 1. UŽSAKYMAI

UŽSAKYMAI, PATEIKIAMI PER WWW.PRESTIZONAMAI.LT

4.1. PREKĖS INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE ŽYMIMOS TAIP, KAD GALĖTUMĖTE GAUTI INFORMACIJĄ APIE JŲ DYDĮ, SPALVĄ, KAINĄ IR MEDŽIAGAS, IŠ KURIŲ JOS PAGAMINTOS BEI APIE GALIMUS JŲ TRŪKUMUS.

4.2. PATEIKDAMI UŽSAKYMĄ, PASIRENKATE PRODUKTĄ PAGAL DYDĮ, SPALVĄ, KIEKĮ IR KITAS REIKIAMAS SAVYBES.

 1. KAIP APSIPIRKTI INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE?

5.1. IŠ ASORTIMENTO PASIRINKTĄ PRODUKTĄ ĮDĖKITE Į INTERNETINĮ PIRKINIŲ KREPŠELĮ SPRAGTELĖJĘ MYGTUKĄ „Į KREPŠELĮ“. TAI NEĮPAREIGOJA PIRKTI PREKĖS.

5.2. VISAS PIRKINIŲ KREPŠELYJE ESANČIAS PREKES GALIMA PERŽIŪRĖTI SPRAGTELĖJUS „PIRKINIŲ KREPŠELĮ“, MATOMĄ VIRŠUTINĖJE INTERNETINIO PUSLAPIO DALYJE. ČIA GALITE PREKES PAŠALINTI ARBA PAKEISTI NORIMĄ JŲ KIEKĮ.

5.3. JEI NORITE PIRKTI KREPŠELYJE ESANČIAS PREKES, SPUSTELĖKITE MYGTUKĄ „UŽSAKYTI“.

5.4. NORĖDAMI PIRKTI PREKES, TURITE UŽSIREGISTRUOTI. UŽSIREGISTRAVUS TAIP PAT PRIEINAMOS KITOS PARINKTYS, PVZ. UŽSAKYMŲ SUVESTINĖ, IŠSAUGOTI PRISTATYMO ADRESAI IR UŽSAKYMŲ ISTORIJA.

5.5. TADA PASIRINKITE PAGEIDAUJAMĄ PRISTATYMO BŪDĄ, NURODYKITE PRISTATYMO ADRESĄ IR UŽPILDYKITE MOKĖJIMO INFORMACIJĄ.

5.6. TADA GALĖSITE PASIRINKTI, KAIP NORĖTUMĖTE SUMOKĖTI. GALITE RINKTIS IŠ ŠIŲ ATSISKAITYMO BŪDŲ: „PAYPAL“, „PAYESERA’’ MOKĖJIMO SISTEMOS IR KORTELE UŽSAKYMO METU.

5.7. PASIRINKĘ ATSISKAITYMO BŪDĄ, GALITE PASIRINKTI PRISTATYMO BŪDĄ IR ADRESĄ. PASIRINKĘ GALITE TĘSTI APSIPIRKIMĄ ARBA PERŽVELGTI UŽSAKYMO SUVESTINĘ.

5.8. SPUSTELĖJĘ MYGTUKĄ „PIRKTI“, PATEIKIATE ĮPAREIGOJANTĮ PASIŪLYMĄ PIRKTI PREKES, ESANČIAS JŪSŲ PIRKINIŲ KREPŠELYJE. PRIEŠ TAI DARYDAMI, TURITE PAŽYMĖTI, KAD SUTINKATE SU ŠIOMIS BS IR TOKIU BŪDU ĮTRAUKTI ŠĮ SUTIKIMĄ Į PASIŪLYMĄ.

JEI NORĖTUMĖTE UŽSAKYMĄ PAKEISTI, TEKS JĮ ATŠAUKTI IR ATLIKTI UŽSAKYMO PROCESĄ IŠ NAUJO SU KITA PREKE.

5.9. KAIP VARTOTOJAS, TURITE ATŠAUKIMO TEISĘ, KURIAI NETURI ĮTAKOS PRIEŠ TAI MINĖTAS PROCESAS.

5.10. BET KURIUO UŽSAKYMO PROCESO METU IKI MOKĖJIMO GALITE RINKTIS NEPATEIKTI ĮPAREIGOJANČIO UŽSAKYMO. TOKIU ATVEJU PAKANKA NEBEATLIKTI TOLESNIŲ VEIKSMŲ IR UŽVERTI UŽSAKYMO PUSLAPĮ. NORĖDAMI TAI PADARYTI, SPUSTELĖKITE MYGTUKĄ, LEIDŽIANTĮ SUGRĮŽTI Į ANKSTESNĮ PUSLAPĮ ARBA BET KOKĮ ATSITIKTINĮ PUSLAPĮ AR PREKĘ SVETAINĖJE WWW.PRESTIZONAMAI.LT . NEPATEIKTAS UŽSAKYMAS NEBUS JUMS SIUNČIAMAS.

5.11. GAVĘS UŽSAKYMĄ, PARDAVĖJAS IŠSIŲS JUMS UŽSAKYMO PATVIRTINIMĄ ELEKTRONINIU PAŠTU, KURIAME PAKARTOJAMA INFORMACIJA APIE JŪSŲ UŽSAKYMĄ. TAI NĖRA TOLYGU PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMUI. PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIS SUDAROMA TIK TADA, KAI IŠSIUNČIAMAS PATVIRTINIMAS APIE PREKĖS PRISTATYMĄ.

5.12. PARDAVĖJAS GALI SUSISIEKTI SU JUMIS TELEFONU (JEI PATEIKĖTE TELEFONO NUMERĮ) ARBA EL. PAŠTU IR IŠSIAIŠKINTI GALIMUS KLAUSIMUS DĖL UŽSAKYMO IR PRISTATYMO. TELEFONO NUMERIAI IR EL. PAŠTO ADRESAI NAUDOJAMI TIK UŽSAKYMŲ IR PRISTATYMŲ TVARKYMO TIKSLAMS IR NEBUS NAUDOJAMI REKLAMINIAIS TIKSLAIS, IŠSKYRUS JEI DAVĖTE TAM AIŠKŲ SUTIKIMĄ.

 1. KAINOS

6.1. VISOS KAINOS INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE PATEIKIAMOS EURAIS SU ĮSTATYMŲ NUSTATYTU PRIDĖTINĖS VERTĖS MOKESČIU. BE TO, DAR YRA SIUNTIMO KAINA, KURIOS DYDIS PRIKLAUSO NUO PRISTATYMO IR ATSISKAITYMO PARINKČIŲ. ŠI KAINA SKAIČIUOJAMA ATSKIRAI. PRIEŠ PATEIKIANT UŽSAKYMĄ, BUS PAKARTOTINAI NURODOMA KAINA SU TAIKYTINAIS PRIDĖTINĖS VERTĖS MOKESČIAIS IR SUSIDARANČIA SIUNTIMO KAINA.

6.2. UŽSAKYMO PABAIGOJE PATEIKTA KAINA YRA GALUTINĖ. PARDAVĖJAS IR PIRKĖJAS ĮSIPAREIGOJA LAIKYTIS ŠIOS KAINOS. VĖLIAU KAINA NEBEKEIČIAMA, NET JEI PARDAVĖJAS ATEITYJE SUMAŽINA AR PADIDINA PREKIŲ KAINĄ.

6.3. NEPAISANT TO, PARDAVĖJAS PASILIEKA TEISĘ LAIKYDAMASIS ESAMŲ TEISĖS AKTŲ KOREGUOTI KAINAS INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE, PATEIKTI NAUJAS PREKES, PRADĖTI AR NUTRAUKTI NUOLAIDŲ AKCIJAS.

 1. PREKIŲ PRIEINAMUMAS

INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE PATEIKTOS PREKĖS DAŽNIAUSIAI YRA PRIEINAMOS. TAČIAU RETAIS IŠIMTINIAIS ATVEJAIS, PVZ. JEI TAM TIKRĄ PREKĘ UŽSISAKO DAUGIAU KLIENTŲ, YRA ĮMANOMA, KAD PREKĖS TAPS NEBEPRIEINAMOS. TOKIU ATVEJU JUMS BUS NEDELSIANT PRANEŠTA, KAD PREKĖS NEBEPRIEINAMOS. SUTARTYS DĖL NEPRIEINAMŲ PREKIŲ NESUDAROMOS. PRISTATYMAI ATLIEKAMI IKI PASIBAIGIA PREKIŲ ATSARGOS.

PREKĖS PUSLAPYJE NETURIMI DYDŽIAI ŽYMIMI KITA SPALVA NEI TURIMI DYDŽIAI. NEPRIEINAMO DYDŽIO PREKIŲ NEGALIMA PRIDĖTI Į PIRKINIŲ KREPŠELĮ, TAČIAU GALIMA JAS ĮTRAUKTI Į PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠĄ. 

GALITE UŽSIREGISTRUOTI IR EL. PAŠTU GAUTI PRANEŠIMĄ, KAI PREKĖ VĖL TAPS PRIEINAMA. SUTIKIMĄ SAUGOTI JŪSŲ DUOMENIS IR EL. PAŠTO ADRESĄ BEI NAUDOTI JŪSŲ DUOMENIS EL. LAIŠKŲ SIUNTIMUI GALITE ATŠAUKTI. ATŠAUKTI SUTIKIMĄ GALITE SPRAGTELĖJĘ NUORODĄ PAČIAME PRANEŠIME ARBA IŠSIUNTĘ EL. LAIŠKĄ ŠIUO EL. PAŠTO ADRESU: PRESTIZONAMAI@INBOX.LT

 1. PRISTATYMO RŪŠIS IR SIUNTIMO TRUKMĖ

8.1. UŽSAKYTOS PREKĖS PRISTATOMOS TIK LIETUVOJE.

8.2. BE PRISTATYMO NURODYTU ADRESU PER VENIPAK KURJERIŲ TARNYBĄ TAIP PAT PRISTATOME PREKES ATSIĖMIMUI „PRESTIŽO NAMAI“ SALONE („ATSIIMTI SALONE“).

8.3. JEI PASIRENKAMAS „ ATSIIMTI SALONE “ BŪDAS, SIUNTINĮ GALITE ATSIIMTI „PRESTIŽO NAMAI“ SALONE JOS DARBO LAIKU. RINKDAMIESI ŠĮ PRISTATYMO BŪDĄ, TURITE PATEIKTI SAVO MOBILIOJO TELEFONO NUMERĮ, KADANGI APIE SIUNTINIO PRISTATYMĄ BŪSITE INFORMUOTI TRUMPĄJA ŽINUTE, O TELEFONO NUMERIS IR UŽSAKOVO VARDAS / PAVARDĖ BUS NAUDOJAMI TAPATYBĖS NUSTATYMUI PARDUOTUVĖJE. SIUNTINĮ GALĖSITE ATSIIMTI 14 DIENŲ NUO JO PRISTATYMO DATOS. PRAĖJUS ŠIAM TERMINUI, JIS GRĄŽINAMAS Į INTERNETINĘ PARDUOTUVĘ. PASIRINKUS „ ATSIIMTI SALONE “ BŪDĄ, PRISTATYMAS NEKAINUOJA.

8.5. PRISTATYMAS PAPRASTAI TRUNKA 1-3 DARBO DIENAS. UŽSAKYMUS SIUNČIAME NUO PIRMADIENIO IKI PENKTADIENIO, NEDARBO DIENOS NEĮSKAIČIUOJAMOS Į PRISTATYMO LAIKĄ. PRISTATYMO LAIKAS SKAIČIUOJAMAS NUO DIENOS, KAI PATVIRTINAMAS IŠSIUNTIMAS. JEI PREKĖ NEBEPRIEINAMA ARBA NEGALI BŪTI IŠSIŲSTA DĖL KOKIŲ NORS KITŲ PRIEŽASČIŲ, SU JUMIS SUSISIEKSIME.

 1. ATSISKAITYMO BŪDAI

ATSISKAITYTI GALITE ‘’PAYPAL“, „PAYESERA’’ MOKĖJIMO SISTEMOMIS IR KORTELE UŽSAKYMO METU.

JEI PASIRENKATE ATSISKAITYTI PER „PAYPAL“, BŪSITE AUTOMATIŠKAI NUKREIPIAMI Į SAVO „PAYPAL“ PUSLAPĮ. PASIRINKĘ KITĄ ATSISKAITYMO BŪDĄ BŪSITE AUTOMATIŠKAI NUKREIPTI Į „PAYESERA’’ PASLAUGŲ TEIKĖJO SVETAINĘ.

PRAŠOME ATKREIPTI DĖMESĮ: NIEKADA NESIŲSTUME JUMS EL. LAIŠKO TEIGDAMI, KAD PASIKEITĖ MŪSŲ BANKO SĄSKAITA, IR PRAŠYDAMI PERVESTI SUMĄ BANKO PAVEDIMU. JEI GAUTUMĖTE TOKĮ PRANEŠIMĄ, IGNORUOKITE JĮ IR NEVYKDYKITE MOKĖJIMO. TOKIU ATVEJU PRAŠOME PERSIŲSTI GAUTĄ EL. LAIŠKĄ ŠIUO EL. PAŠTO ADRESU: PRESTIZONAMAI@INBOX.LT

 1. SIUNTIMO KAINA

SIUNTIMO KAINA PRIKLAUSO NUO PASIRINKTO SIUNTIMO BŪDO.

 1. ATSISAKYMO TAISYKLĖS

11.1. TEISĖ ATSISAKYTI PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIES

TURITE TEISĘ PER KETURIOLIKA DIENŲ ATSISAKYTI ŠIOS SUTARTIES NEPATEIKDAMI TAM PRIEŽASTIES, IŠSKYRUS TUOS ATVEJUS, KAI PRODUKTAI YRA IŠSIUVINĖTI INCIALAIS, APIE PRODUKTO NETINKAMAS SAVYBĖS YRA INFORMUOTA JŲ APRAŠUOSE. ATSISAKYMO TERMINAS YRA 14 DIENŲ NUO DATOS KAI JŪS AR JŪSŲ ĮVARDYTA TREČIOJI ŠALIS, KURI NĖRA VEŽĖJAS, PERIMA PREKES SAVO NUOSAVYBĖN. NORĖDAMI PASINAUDOTI SAVO ATSISAKYMO TEISE, TURĖSITE PRANEŠTI MUMS ADRESU:

 • PAŠTU: PRESTIZONAMAI@INBOX.LT

11.2. ATSISAKYMO PASEKMĖS

JEI ATŠAUKIATE ŠIĄ SUTARTĮ, PRIVALOME NEDELSIANT GRĄŽINTI JUMS UŽ PREKĘ GAUTUS PINIGUS, IŠSKYRUS SIUNTIMO KAINĄ BEI PAPILDOMAS IŠLAIDAS, KYLANČIAS JUMS PASIRINKUS PRISTATYMO BŪDĄ NEI PIGIAUSIAS STANDARTINIS MŪSŲ SIŪLOMAS PRISTATYMO BŪDAS IR NE VĖLIAU KAIP PER 14 DIENŲ NUO DATOS, KAI GAUNAME PRANEŠIMĄ, JOG ATSISAKOTE SUTARTIES.

PINIGŲ GRĄŽINIMUI NAUDOSIME TĄ PATĮ ATSISKAITYMO BŪDĄ, KURĮ PASIRINKOTE PRADINIO SANDORIO METU, ARBA GRĄŽINSIME Į NURODYTĄ BANKO SĄSKAITĄ.

GALIME ATSISAKYTI GRĄŽINTI PINIGUS, KOL NESAME GAVĘ PREKIŲ.

PREKES PRIVALOTE IŠSIŲSTI ATGAL AR GRĄŽINTI NEDELSIANT, IR BET KURIUO ATVEJU NE VĖLIAU NEI PER 30 DIENŲ NUO PIRKIMO DIENOS. ŠIS TERMINAS LAIKOMAS IŠLAIKYTU, JEI IŠSIUNČIATE PREKES PRIEŠ SUEINANT 30 DIENŲ LAIKOTARPIUI NUO PIRKIMO DIENOS.

PRIVALOTE SUMOKĖTI UŽ BET KOKĮ PREKIŲ VERTĖS SUMAŽĖJIMĄ, JEI ĮVERTINUS JŲ BŪKLĘ, SAVYBES IR FUNKCIONALUMĄ, GALIMA NUSTATYTI KAD JOS NUVERTĖJO JUMS NETINKAMAI JAS NAUDOJANT.

 1. GARANTIJA

12.1. GALITE PATEIKTI GARANTINĮ SKUNDĄ DĖL ĮSIGYTŲ PREKIŲ DEFEKTŲ PAGAL LR „MAŽMENINĖS PREKYBOS TAISYKLIŲ“ TREČIO SKIRSNIO 20 PUNKTO NUOSTATAS. KREIPIANTIS DĖL NETINKAMOS KOKYBĖS PREKĖS GALITE PATEIKTI PREKĘ GRĄŽINIMUI IR DEFEKTO ATVEJU ATGAUTI SUMOKĖTUS PINIGUS. GARANTINIAI SKUNDAI NEBEGALIMI PRAĖJUS 2 METAMS NUO PREKIŲ PRISTATYMO. GRĄŽINAMOS PREKĖS PRIVALO TURĖTI VIDINES ETIKETES.

 1. GINČŲ SPRENDIMO TVARKA

PIRKĖJAS, MANANTIS, KAD BUVO PAŽEISTOS JO TEISĖS, TURI NE VĖLIAU KAIP PER TRIS MĖNESIUS NUO PAŽEIDIMO DIENOS RAŠTU KREIPTIS Į PARDAVĖJĄ IR IŠDĖSTYTI SAVO REIKALAVIMUS. PARDAVĖJAS PRIVALO NE VĖLIAU KAIP PER 14 DIENŲ NEMOKAMAI IŠNAGRINĖTI PRAŠYMĄ IR PATEIKTI IŠSAMŲ MOTYVUOTĄ RAŠYTINĮ ATSAKYMĄ, PAGRĮSTĄ DOKUMENTAIS. JEI PROBLEMOS IŠSPRĘSTI NEPAVYKSTA, PIRKĖJAS TURI TEISĘ KREIPTIS Į VARTOJIMO GINČUS NETEISMINE TVARKA SPRENDŽIANTĮ SUBJEKTĄ (VALSTYBINĖ VARTOTOJŲ TEISIŲ APSAUGOS TARNYBA, ADRESAS VILNIAUS G. 25, LT-01402 VILNIUS, WWW.VVTAT.LT) ARBA Į TEISMĄ.

13.2. KILUSIUS GINČUS DĖL INTERNETU ĮSIGYTŲ PREKIŲ IŠ ES ĮSIKŪRUSIO PARDAVĖJO, GALIMA SPRĘSTI PER ELEKTRONINĘ GINČŲ SPRENDIMO (EGS) PLATFORMĄ, KURI PRIEINAMA ADRESUHTTPS://EC.EUROPA.EU/CONSUMERS/ODR/..

 1. NUOSAVYBĖS TEISĖS IŠLAIKYMAS

PARDAVĖJAS IŠLAIKO NUOSAVYBĖS TEISĘ Į PREKES IKI SUMOKAMA VISA PREKĖS KAINA.

 1. AUTORIŲ TEISĖS

ŠIOS SVETAINĖS TURINYS, ĮSKAITANT NUOTRAUKAS, FILMUS IR TEKSTUS, YRA SAUGOMAS AUTORIŲ TEISIŲ IR KITŲ TEISIŲ. PAVEIKSLĖLIUS, FILMUS IR TEKSTUS LEIDŽIAMA NAUDOTI TIK PRIVAČIAI IR BET KOKS TOLESNIS JŲ NAUDOJIMAS BE AIŠKAUS RAŠYTINIO PARDAVĖJO SUTIKIMO DRAUDŽIAMAS.

 1. TAIKYTINA TEISĖ IR JURISDIKCIJOS VIETA

16.1. LIETUVOS RESPUBLIKOS CIVILINIS KODEKSAS, IŠSKYRUS JUNGTINIŲ TAUTŲ KONVENCIJĄ DĖL TARPTAUTINIO PREKIŲ PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARČIŲ (CISG), TAIKYTINA VISOMS SUTARTIMS TARP PARDAVĖJO IR KLIENTO. ŠIS TEISĖS PASIRINKIMAS GALIOJA TIK TIEK, KIEK TAI NETRUKDO VARTOTOJUI NAUDOTIS NEPRIVALOMAIS VARTOTOJŲ APSAUGOS TEISĖS AKTAIS ŠALYJE, KUR YRA VARTOTOJO NUOLATINĖ GYVENAMOJI VIETA UŽSAKYMO PATEIKIMO METU.

17.2. VERSLO SANDORIŲ SU PREKIAUTOJAIS ATVEJU, SUTARIAMA, KAD IŠSKIRTINĖ JURISDIKCIJOS VIETA VISIEMS GINČAMS, KYLANTIEMS IŠ SUTARTINIŲ SANTYKIŲ TARP PARDAVĖJO IR KLIENTO, YRA PARDAVĖJO UAB "PRESTIŽO NAMAI",BAŽNYČIOS G. 9, 88436 GADŪNAVAS, TELŠIŲ R, LIETUVA.

 1. ŠIŲ BS PAKEITIMAI

PARDAVĖJAS TURI TEISĘ VIENAŠALIŠKAI KEISTI ŠIAS BS, JEI TAI BŪTINA SIEKIANT PRISITAIKYTI PRIE TEISINĖS IR TECHNINĖS SISTEMOS POKYČIŲ. VARTOTOJUS INFORMUOJAME APIE PASIKEITIMUS PATEIKDAMI PASIKEITUSIO REGLAMENTO TURINĮ. PASIKEITIMAI TAMPA SUTARTIES DALIMI JEI VARTOTOJAS NEPATEIKIA PRIEŠTARAVIMO PASIKEITIMUI RAŠTU PER ŠEŠIAS SAVAITES NUO PRANEŠIMO APIE PASIKEITIMO ĮTRAUKIMĄ Į SUTARTINIUS SANTYKIUS SU PARDAVĖJU.